niedziela, 26 marca 2017

Pamiątka Pierwszej Komunii - allbumik i kartkaDziś mam dla Was albumik i kartkę do kompletu, z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Do wykonania ich użyłam złotego papieru (jest idealny do tej okazji! ) oraz kilka tekturek z najnowszej i starszej kolekcji.

sobota, 25 marca 2017

Creativa Bruxelles 2017-okiem rysyNa początku marca Agateria wzięła udział w targach Creativa Bruxelles 2017. Odbywają się one w zabytkowych halach Expo. Do kompleksu budynków należy też słynne atomium - budynek będący odwzorowaniem kryształu żelaza, powiększony 165 miliardów razy. Wierzcie mi, robi wrażenie.


Tu my przed atomium:) Z daleka wydaje się takie delikatne...

A tu już główne budynki expo.Targi były bardzo duże, ponad 200 wystawców z różnych dziedzin rękodzieła. 


Było sporo pokazów, warsztatów i prezentacji. Poznaliśmy dużo osób zakręconych na punkcie rękodzieła. Były też osoby, które rękodziełem zajmują się od kilkudziesięciu lat!
Jedno spotkanie nas bardzo mile zaskoczyło! Pan który zajmuje się od lat organizacją wystaw rękodzielniczych jest Polakiem :) Zamieszkał w Belgii jako małe dziecko ale nadal świetnie mówi po polsku. (PS: jeśli trafiłeś już na naszego bloga, serdecznie pozdrawiam!!! )

Zaskoczyło mnie pozytywnie zainteresowanie Agaterią. Wiele osób dopytywało o produkty, markę, ale też kraj pochodzenia:)Na szczęście znalazł się też czas na scrapowe zakupy:)
Na koniec, zmęczeni ale szczęśliwi:D  I widok na całą halę:)
Było super! 
Cieszę się nie tylko z targów, ale też z tego, że mogłam się spotkać z całą agateriową trójką:)

To gdzie jedziemy następnym razem?
Ja sie już doczekać nie mogę!


pozdrawiam
Ps: wielkie podziękowania dla Darka, który jest autorem większości zdjęć. Ja z wrażenia zapomniałam, że mam aparat:)

piątek, 24 marca 2017

Na 45 rocznicę ślubu

Witajcie. Dziś przychodzę do Was z kartką przygotowaną z okazji 45 rocznicy ślubu. Sama w sobie jest prosta, choć troszkę wycinania przy niej było, ponieważ skorzystałam z pasków z listkami :-) Główną rolę grają duże cyfry, pod którymi znalazł się rozcięty tekturkowy wianek. Do tego Agateriowe papiery i "włala" ;-)


Użyłam następujących produktów: papier Oh Hello Spring 3/6, pasek 3 z kolekcji Magic Dreams oraz jedną z nowości - wianek 1.

Pozdrawiam serdecznie!czwartek, 23 marca 2017

Whisky dla mężczyzny!

Każde wykonanie męskiej kartki jest dla mnie sporym wyzwaniem, a wystarczyło spojrzeć do barku, maż ma tam tyle skarbów, które w połączeniu z materiałami z Agaterii cudnie się skomponowały. Sami zobaczcie:
Użyłam:

https://sklep.agateria.pl/pl/papiery/1191-papier-magic-dreams-5902557870103.html   https://sklep.agateria.pl/pl/dekory/1222-dekor-3-4-szt-5902557832590.html 

środa, 22 marca 2017

Wielkanocny tag z ptaszorem

Mamy już wiosnę, przynajmniej tą astronomiczną i kalendarzową, święta tuż tuż. Nie wysyłam zbyt wielu kartek wielkanocnych, ale przy okazji świątecznych spotkań lubię mieć jakiś własnoręcznie wykonany drobiazg. Doskonale w tej roli sprawdzają się m.in. taki, które bardzo lubię robić. 
Tym razem powstał tak z ptaszorem i piórkami wyciętymi z paska z kolekcji Magik Dreams oraz koronkową pisanką i baziami:


W pracy wykorzystałam:Magda :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...