czwartek, 26 kwietnia 2012

Ostatnie ( choć może nie...) spotkanie z Karolą

Dziś niestety już ostatnie spotkanie z Karolą w cyklu Gościnnej Projektantki. Było nam niezmiernie miło gościć Cię - Karola na naszym blogu. Myślę, że teraz stemple będą się częściej pojawiać w Twoich pracach, bo jak widać potrafisz je pokazać w bardzo interesujący sposób. Mam również nadzieję, że jeszcze nie raz u nas zawitasz.
A zatem...zapraszam na kolejne spotkanie z Karolą:
 
 Witam serdecznie w kolejny czwartek z Gościnną Projektantką. Niestety dziś spotykamy się na blogu Agaterii po raz ostatni, kwiecień dobiega końca i czas już aby ustąpić miejsca kolejnej Gościnnej Projektantce. Zanim się jednak twórczo pożegnamy chciałabym pokazać Wam mój ostatni projekt, jest nim layout z moją córcią w świecie klocków Lego. :)
Do jego stworzenia wykorzystałam stempelki, które już dobrze znacie z moich poprzednich postów. Tym razem wszystkie te cudne stemple wystąpiły jako uzupełnienie dość bogatej kompozycji scrapa. Stemplowane motywy pojawiły się bezpośrednio na tle oraz jako "ramki" pod kompozycję z kółek, jaką stworzyłam dla moich zdjęć - idealne do tego celu okazały się stemple: Rozetka1 i Rozetka 3, gdzie najmniejsza, "środkowa" część tej ostatniej posłużyła mi także jako baza pod tytuł. 
Brzegi scrapa ozdobiłam stemplowanym motywem spękań za pomocą stempelka Spękania. Świetny efekt dodający pracy charakteru! 
Moje ulubione i niezastąpione Róże + Listki 2 również musiały się tutaj znaleźć. Motywy stemplowałam na papierze do scrapbookingu, a po wycięciu - zastosowałam jako drobny dodatek do kompozycji - uwielbiam takie małe detale poukrywane tu i ówdzie! Szczególnie jeśli taki drobny element podkleimy kosteczką 3d - praca nabiera niesamowitej lekkości.
  

Mam nadzieję, że udało mi się Was dziś troszkę zainspirować do pracy ze stemplami Agaterii, mam też nadzieję, że ten miesiąc z kilkoma moimi inspiracjami był dla Was równie przyjemny jak dla mnie. Serdecznie dziękuję za zaproszenie i za mnóstwo wspaniałej mobilizacji do twórczej pracy z przepięknymi stemplami! 

Karola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...