sobota, 19 maja 2018

Łucja w cekinach

Chciałam na chwilkę wyrwać się od prac komunijnych i ślubnych, które teraz po prostu są na topie i stworzyłam kartkę urodzinową dla dziewczynki czy też nastolatki. Idealnym połączeniem okazał się shaker box i stempel Łucji, wydaje mi się, że tworzą naprawdę zgrany duet.
Niesamowite jest to, że po wielu latach powracam do cekinów i totalnie się od nich uzależniłam, dodaję je praktycznie wszędzie. Dlatego wylądowały nie tylko w shaker boxie, ale również w różnych miejscach na papierze. Stempel Łucja pokolorowałam markerami Copic :)
Teraz tak sobie myślę, że mogłam dodać jeszcze więcej cekinów, np na sukience Łucji :D Ale to już może następnym razem, jak myślicie?

I know, that now is the best time for first communion and wedding cards, but I decided to made something different and I would like to show you birthday card for girl.
I thing that shaker box and Łucja stamp looks very nice together. Can you believe that after many years I fall in love with sequins! I use them everywhere, so you can find them in shaker box and on the paper! Sparkle and shine - yes! I love it!


https://sklep.agateria.pl/pl/arkusze-do-wycinania/1378-arkusz-do-wycinania-morski.html https://sklep.agateria.pl/pl/papiery/1054-oh-hello-spring-56.html
  1 komentarz:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...