sobota, 10 listopada 2018

Kartka na Boże Narodzenie z brokatowymi gwiazdkami

Hej z tej strony Karolina,
Dawno mnie nie było, ale odwiedzam Was dziś i przynoszę ze sobą pomysł na kartkę na Boże Narodzenie. Jest to prosta karteczka, ale ma parę elementów które powodują, że jednocześnie jest też wyjątkowa. 

Żeby ją zrobić potrzebujecie maskę z gwiazdkami na krawędziach, tekturkową śnieżynkę, srebrny puder  do embossingu i stempel.  Jak wykonałam kartkę krok po kroku zobaczycie na krótkim filmie.

Zaczęłam od nałożenia wzoru gwiazdek na papier. Wykorzystałam pastę strukturalną i gdy jeszcze była mokra posypałam ją sporą ilością brokatu. Brokat przykleił się do pasty i w ten sposób powstały mieniące się na niebiesko gwiazdki.  Następnie zrobiłam embossing na gorąco na tekturce śnieżynce. Uznałam, że najlepiej do niebieskiego brokatu będzie pasował srebrny puder. 
Gdy pasta przeschła i brokat trzymał się uż mocno, docięłam przygotowane tło do wymiaru kartki. Następnie odcisnęłam stempel z sentencją i nałożyłam na niego ramkę z tekturki, którą wcześniej przygotowałam.  

Hi,  Karolina here

I have been gone for a long time, but I visit you today and bring with me an idea for a Christmas card. It is a simple card, but it has a few elements that make it unique at the same time.

To do this card you need a stencil with stars on the edges, a chipboard snowflake, a silver embossing powder and a stamp. How I made this  card you will see on a short video tutorial.

I started by applying a star pattern on paper. I used structural paste and when it was still wet I sprinkled it with a lot of glitter. The glitter glued to the paste and in this way stars sparkled.  Then I made a hot embossing on a snowflake cardboard. I decided that silver powder would fit best with the blue brocade.
When the paste dried and brocade held tight, I cut the prepared background to the size of the card base. Then I stamped the sentence and glued on the top of the background the chipboard snowflake I prepared earlier. Miłego dnia!
Have a nice day!


1 komentarz:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...