sobota, 13 maja 2017

Zlot w Katowicach

W majowy weekend Agateria odwiedziła Katowice, gdzie na śląskim zlocie "Papiorzany Comber" można bo odwiedzić nasze stoisko. Oprócz zakupów i pogaduch z teamem Agaterii, dostarczyliśmy wiele innych rozrywek.


Agateria zorganizowała pokaz stworzenia mediowej torebki na prezent. Pokaz prowadziła Marta Piekarczyk, której chyba nikomu nie muszę przedstawiać.
Karolina  Bukowska prowadziła z kolei warsztaty gdzie zmediowany planner powstał między innymi z użyciem agateriowych tekturek i masek.Ja z kolei na naszym stoisku prowadziłam pokazy i odpowiadałam na wszystkie pytania zainteresowanych.

I strona Agaterii z magazynu wydanego przez organizatorów zlotuNasze produkty znikały z wieszaków w zastraszającym tempie za co bardzo Wam dziękujemy.
Wielu z Was niestety nie udało się już zdążyć na produkty cieszące się największą popularnością. Jednak po powrocie zakasaliśmy rękawy i produkty te są już dostępne w naszym sklepie.
Zapraszamy !

Bardzo dziękujemy organizatorom za cudowny zlot. A przede wszystkim za brak schodów ;)
Dziękujemy za liczne odwiedziny, słowa sympatii dla naszej marki. Spotkania z Wami i wszystkie ciepłe słowa naprawdę napawają nas wielką energią do dalszego działania.
Aha.....tak, tak ;) wzór z moich paznokci który zauważyliście na zlocie będzie wg waszych sugestii wdrożony do Agaterii jako maska ;).

Do zobaczenia na kolejnych zlotach :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...