piątek, 30 sierpnia 2019

Ochłodzenie klimatu i mini tutorial // Winter card with tutorial

Cześć!

Wszyscy kochamy lato ale te kilka ostatnich dni daje nam ostro w kość, za parę miesięcy za tym zatęsknimy. Dziś przychodzę z ochładzającą klimat lekko zimową kartką. Przygotowałam dla Was mini kurs na inne wykorzystanie masek.

HI All! 

I know that we are still in holiday mood but it's time to start thinking about winter projects, especially with all new products from Agateria. Today I'd like to show you winter card and my tutorial how to use mask to create background.

Wykorzystałam maskę serwetkę, którą przykleiłam małymi kawałkami taśmy do kartki papieru, żeby zapobiec przesuwaniu.

I have used doily mask. I used washi tape to keep it in one place on my cardstock.


Następnie przy pomocy gabęczki i tuszu potapowałam całą maskę, użyłam gąbki do makijażu kupionej w sklepie typu "wszystko za 5zł" ale możecie użyć dowolnej gąbki. Pamiętać trzeba tylko że w niektórych miejscach trzeba nacisnąć mocniej żeby tusz przeszedł przez maskę na papier.

Next using make up sponge (you can use any sponge you have) I covered mask wih ink. Remember to cover all parts, sometimes you need to push a little but harder (in the edges of the mask).


Po skończonej pracy odkleiłam taśmy i moje tło było gotowe. Pobawiłam się też innymi maskami i zrobiłam kilka dodatkowych potuszowanych kartek, które wykorzystam w późniejszych pracach.
Pamiętajcie też o umyciu gąbeczki, żeby wykorzystać ją ponownie w przyszłości.

When everything was done I took washi tape and my background was ready. I played with few others mask as well. Remember to clean sponges after work so you can use them again.


a to moja zabawa z innymi maskami

and that's what I created with other masks


gotowe elementy powycinałam, zobaczcie jak fajnie wyszło!

I cut all elements and look how great they are!Wracając do mojej zimowej kartki wycięłam kwadrat z papierów z kolekcji Magic Dreams.

Going back to my winter card I cut square from collection Magic Dreams.z tła które powstało z użyciem maski wycięłam mniejszy kwadrat,

and smaller square from my created background,


i zabrałam się za ozdobienie mojej kartki. Oczywiście nie chciałam zasłonić całego tła. Za pomocą stempla kwiatki polne zrobiłam kwiatki, skleiłam ze sobą większe i mniejsze płatki, dołożyłam listki i kokardkę z bawełnianego sznurka. Kwiatkom zrobiłam środki z mini perełek i brzegi obsypałam brokatem.

To finish my card I prepared few flowers using stamp flowers, added small pearls in the centre, lots of leaves using die leaves and small ribbon made from cotton twine. In the end I added a little bit of glitter on my flowers.

Mam nadzieję, że mój kurs Wam się spodoba.

I hope you like my tutorial.


Wykorzystałam / I used:
2 komentarze:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...