wtorek, 21 listopada 2023

Święta w stylu clean & simple

 Witajcie, świątecznych projektów ciąg dalszy. Tym razem na moim biurku powstały proste kartki do koperty w stylu Clean & Simple. 


Kartki te, są niewielkiego formatu ale nie można im odmówić uroku :) Proste, efektowne, a ich wykonanie zajmuje dosłownie kilka minut. Tego typu kartki będą idealne dla tych osób, które muszą wykonać większą ilość świątecznych kartek.

Bazy okleiłam papierem scrapowym. Przy tym formacie fajnie można wykorzystać resztki zalegających nam papierów ;) Kolejna warstwa to samodzielnie wykonany wzór. Warstwę tą przycięłam na nieco mniejszy format niż pierwszą, tak aby uzyskać delikatną ramkę kolorowego papieru. 

Pierwszym krokiem wykonania tła było odbicie stempla z napisem za pomocą czarnego tuszu. Następnie na pozostałym wolnym miejscu za pomocą tuszu do embossingu naniosłam wzór maski i zembossowałam go za pomocą diamentowego pudru, który przepięknie się mieni. Uzyskany z maki i embossingu wzór delikatnie, niesymetrycznie przetarłam czerwonym tuszem, tak aby nieco bardziej wydobyć uzyskany wzór maski.

Wokół warstwy czarnym cienkopisem narysowałam delikatną ramkę, a całą warstwę przykleiłam na delikatnym dystansie.

Na koniec na środku, również na dystansie umieściłam grafikę pierniczka. Mój wybór padł na wyciętą grafikę, ale równie dobrze prezentować się będą np świąteczne tekturki. 


W projekcie użyłam:

  


Pozdrawiam,
Marta Papierowe Agrafki2 komentarze:

  1. Fantastyczne piernikowe karteczki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nooo czadowe, expresowe karteczki 🤩🤩🤩a maska mimo drugiego planu robi wielką karierę 😅🤪

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...