wtorek, 3 lipca 2018

Liście i wianek - wykojniki w moich łapkach!

Działam i wycinam, a jaką mam przy tym satysfakcję i radość, że mam w rączkach wykrojniki od Agaterii! Nie potrafię Wam tego opisać, ale uwierzcie, że obok pięknych wzorów stoi naprawdę świetna jakość wykonania.
Chciałam Wam dzisiaj pokazać dwie proste karteczki z użyciem właśnie wykrojników.

I'm working and cutting papers with my new babies - as you know - Agateria's metal dies! We have so pretty designs and I must say that they're very good quality, so you should have them :) I would love to show you two simple cards with cuts from our metal dies:


W pierwszej kartce użyłam wykrojnika z wianuszkiem z listków, dodatkowo wycięłam jeszcze kilka elementów z wykrojnika, który jest w komplecie. W tle zobaczycie papier z Magic Dreams, który dodatkowo ozdobiłam za pomocą pasty i maski (jeden z najnowszych wzorów), Główny motyw to tekturowa latarnia.

In my first card I use metal die with wreath and leaves, on the background you can see paper ffrom Magic Dreams, on witch I added modeling paste and new stencil. 
W drugiej wykorzystałam kolejny wykrojnik, tym razem z dużymi liśćmi, który uwielbiam! Liście umieściłam pod rowerem z arkusza do wycinania. Tu również w tle papier z Magic Dreams. Dodatkowo użyłam napis tekturowy "hugs", który pokryłam różowym pudrem do embossingu.

On this card I used metal die with big leaves, witch I really love! Also I used bicycle from cutting paper and sentence "hugs" on with I putted embossing powder.Przypominam, że wykrojniki będą dostępne już niebawem, a pozostałe produkty znajdziecie tutaj:

https://sklep.agateria.pl/pl/maski-szablony/1574-maska-wiosenna-5902557860517.html  https://sklep.agateria.pl/pl/papiery/1195-magic-dreams-zestaw-6-papierow-5902557870141.html  
   https://sklep.agateria.pl/pl/pudry-do-embossingu/1502-puder-do-embossingu-zloty-do-detali-5902557835102.html


https://sklep.agateria.pl/pl/arkusze-do-wycinania/1378-arkusz-do-wycinania-morski.html  https://sklep.agateria.pl/pl/rozne/585-lataremka-5902557801558.html1 komentarz:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...