poniedziałek, 1 października 2018

DT X.2018-III.2019

Kochani dzisiaj mam ogromną przyjemność przedstawić Wam nasze DT, które będzie Was inspirować od października 2018 roku do marca 2019 roku!
 Poznajcie dziewczyny:

Agata Agateria
Nasza szefowa, właścicielka świetnie znanej na polskim rynku marki Agateria Craft – producenta stempli, masek, wycinanek, pudrów do embossingu, a także wykrojników i papierów.

https://sklep.agateria.pl/pl/


Magdalena Nowicka – Craftomania
Koordynatorka DT, kochająca wszystko co hand made. Obecnie najbardziej lubi pracować z papierem tworząc kartki.
http://craftomania.com.pl/

 

Marta Zaborowska
Scrapbooking to bardzo ważną częścią jej życia, tworząc dzieli się swoją pasją i sercem, bo w każdą pracę wkłada 100% siebie. Dzień bez scrapowania jest dla niej dniem straconym, bo kocha to co robi.
http://artland.net.pl/Magda Głogowska
Wszystko zaczęło się od tradycyjnego decoupage, a dzisiaj w jej pracach dominuje przede wszystkim scrapbooking, który jest odskocznią od codzienności, sposobem na odpoczynek i relaks. Magda  uwielbia home decor i robi przecudne zdjęcia. Zajrzyjcie koniecznie do jej Krainy Szczęśliwości.
https://sioodemka.blogspot.com/

Malwina Wiczkowska – Minia
Pochodząca z Kartuz, żona i matką dwóch cudownych chłopców. Wieczorami relaksująca się przy papierze i nożyczkach. Jej znakiem rozpoznawczym są  delikatne i  kwieciste kartki.
http://maniemini.blogspot.com/Aga Tatarek - Dericrafts
Swoją przygodę z rękodzielnictwem zaczynała od decoupage, ale z czasem przepadła w odmętach scrapbooking’u, który jest dla niej nie tylko sposobem na spędzenie wolnego czasu i fantastycznym relaksem, ale również sposobem na spełnianie się artystyczne w małej formie.
https://dericrafts.com/


Klaudia Szpunar
Doskonale znana w scrapowym świecie, artystyczna dusza. Tworzy nie tylko przepiękne prace ale to jej autorstwa jest wiele stempli , wycinanek i agateriowe papiery.
http://kszp.blogspot.com/
Malwina E. Mikicka - Malwinku
Filolog klasyczny z wykształcenia, artystyczna dusza od zawsze. Jej miłością są stemple dlatego jej kartki to często interaktywne kartki minimalistyczne.
 Ewa Constancja
Jak mówi o sobie – lata szczenięce już dawno za nią, a ona w ciąż chodzi z głowa w chmurach, a w głowie tylko kwiatki ;)
https://ewaconstancja.blogspot.com/Agata Lenc –Brol - Hogata ambasadorka
Podziwiana przez wielu za idealnie skomponowane i wykonane prace. Kocha psy i uwielbia plastyczne zajęcia w różnym wydaniu,  papier, klej i nożyczki to jej wierni przyjaciele.
https://hogatowo.blogspot.com/Marta Piekarczyk ambasadorka
Żoną i matką dwójki wspaniałych dzieci. Na co dzień "kura domowa", spełniająca swoje marzenia projektując  papiery do scrapbookingu. Kocha swoje hobby, wszelakie papierowe prace, mixedmedia oraz tworzenie dekoracji  domu.
http://myart-photography.blogspot.com/


Monika Jakubowska Monia - ambasadorka
Scrapbooking pozwolił przetrwać jej trudne chwile, daje  wiele radości i pozwala poznawać mnóstwo utalentowanych osób z całego świata. Jej specjalność to kartki, lubi bogate, przemyślane kompozycje, a detale dopieszcza w nieskończoność.
http://monika-jot.blogspot.com/


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...