piątek, 12 października 2018

Świąteczny patchwork


 Hej.
Dziś chciałam pokazać Wam kartkę z moim ulubionym  wykrojnikiem PATCHWORK.
Wykrojnik ten jest na tyle uniwersalny, że możemy wraz z nim stworzyć kartki o różnej tematyce. Potrzebujemy tylko odpowiednich stempli. W naszym sklepie znajdziecie już kilka wersji stempli do tego wykrojnika. Ja na dziś wybrałam "Znaczki świąteczne do wykrojnika Patchwork". Każdy znaczek zembossowałam BIAŁYM PUDREM DO EMBOSSINGU
 Zobaczcie, że w zasadzie po przyklejeniu kwadracików mamy już gotową kartkę. Żeby jednak kartka była bogatsza dodałam kolejny wykrojnik WIANEK oraz oczywiście odpowiedni do niego stempel. A w zasadzie dwa. Jeden wianek zembossowałam stemplem Wianek pełny -stempel do wykrojnika, a drugi Wianek kontur - stempel do wykrojnika.
Bystre oczy wypatrzą że na jednym wianku zastosowałam technikę podwójnego embossingu.
Chcielibyście dowiedzieć się na czym ona polega? Może kiedyś nagram z tym filmik....

Całość oczywiście na idealnie dociętej bazie ze sklepu "Rzeczy z papieru"

A teraz zapraszam Was do przypatrzenia się mojej pracy :) 


Hi
Today I would like to show you a card with ma favorite Die Patchwork. This die is universal enough. We can create with it cards about different themes. We only need to use the right stamps. In our on-line shop, you can find several versions stamps to this die. For today I chose "Znaczki świateczne do wykrojnka Patchwork". Every stamps I embossed WHITE EMBOSSING POWDER. Let's see that after sticking squares, we have already a ready card.
I added to card "WYKROJNIK WIANEK" and of course the right stamps to it. One of these wreath I embossed Wianek pełny -stempel do wykrojnika and second of these wreath Wianek kontur - stempel do wykrojnika.
And now, I am inviting you to see my card.W pracy użyłam:


Do zobaczenia :)1 komentarz:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...