wtorek, 9 czerwca 2020

Elegancka kartka komunijna w pudełku.

Cześć Kochani!

W Polsce sezon komunijny znacznie się przesunął, ale już powoli zaczynamy nadrabiać zaległości. Dlatego i ja przygotowuję pierwsze propozycje na tą okazję. Zaczynam od niebanalnej kolorystyki - wyrazistej zieleni połączonej z różem. Głównym elementem kartki jest tekturka z napisem Pierwsza Komunia Święta otoczona kompozycją z kwiatów oraz gałązek. Niektóre z nich są embossingowane na biało. Tło jest dodatkowo urozmaicone maską "pismo" i niezbędną pastą modelującą.
Bazy do kartek pochodzą od Rzeczy z Papieru, a jeśli zastanawiacie się skąd papiery to oczywiście są to Mintaye i najnowsza kolekcja "Lady". Jestem ciekawa co myślicie o takiej kolorystyce?

Hello!

In Poland we had to postpone communion season but the world is slowly coming back to normal and that's why I started to prepare some projects for this occasion. First inspiration is a card in a box in unusual colors - vivid green and pink. Main element is chipboard and flower composition with branches. Some of them were embossed with white powder. In the background you will see "writing" stencil and necessary modeling paste
Card and box bases are from Rzeczy z Papieru and if you are wondering what paper collection is used here, it's of course "Lady" from new Mintay Papers release. I'm curious what do you think about such colours? 
Miłego dnia! / Have a nice day! :)
 Wykorzystane produkty: / Used products:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...