poniedziałek, 1 kwietnia 2019

Hello DT marzec-wrzesień 2019


Agata Agateria
Nasza szefowa, właścicielka świetnie znanej na polskim rynku marki Agateria Craft – producenta stempli, masek, wycinanek, pudrów do embossingu, a także wykrojników i papierów.
https://sklep.agateria.pl/pl/

Ewa Constancja ambasadorka
Jak mówi o sobie – lata szczenięce już dawno za nią, a ona wciąż chodzi z głowa w chmurach, a w głowie tylko kwiatki ;)


Zuza Gułaj ambasadorka
Albumistka, inwentyczka, projektantka. Jej największą pasją rozwijaną konsekwentnie od lat jest albumowanie -projektowanie i tworzenie interaktywnych albumów do przechowywania zdjęć i wspomnień.


Marta Piekarczyk ambasadorka
Razem z rodziną mieszka w miasteczku pod Krakowem. Ma kilka wyuczonych zawodów  jednak ten ostatni, który zdobywała kilka lat, jest obecnie tym, który wykonuję - jest grafikiem i projektuje dla Was papiery oraz dodatki do scrapbookingu. Kocha papier, dodatki, kwiaty i media oraz … scrapbooking. Jako osoba, która nieustannie szuka czegoś nowego i nie usiedzi w jednym miejscu, lubi również tworzyć nowe i przerabiać stare rzeczy do swojego domu.


Agnieszka Adamowicz
Jak mówi w krótkich żołnierskich słowach, scrapbooking to świetna zabawa, nowi znajomi i nowe umiejętności. W związku z tym musiał arozwinąć  nowe sprawności takie jak logistyka, mediacje, renowacje, robienie zdjęć, picie kawy i siedzenie po nocach.


Magda Głogowska
Wszystko zaczęło się od tradycyjnego decoupage, a dzisiaj w jej pracach dominuje przede wszystkim scrapbooking, który jest odskocznią od codzienności, sposobem na odpoczynek i relaks. Magda  uwielbia home decor i robi przecudne zdjęcia. Zajrzyjcie koniecznie do jej Krainy Szczęśliwości.


Malwinka
Filolog klasyczny z wykształcenia, artystyczna dusza od zawsze. Jej miłością są stemple, a jej prace to często  interaktywne kartki minimalistyczne.


Katarzyna Kowieska – Katerina
Szalona kobieta, matka dwóch fajnych córek i florystka od wielu lat z zamiłowania do kwiatów. Scrapbooking pojawił się w  jej życiu kilka lat temu. Jest to dla niej forma relaksu oraz realizacja chęci obdarowywania innych pięknymi rzeczami. Kocha rękodzieło.


Beata Serwa
Światu bardziej znana jako Beacia-24. Zagorzała fanka rękodzieła w każdej postaci, lecz serce jej do reszty skradł scrapbooking. Zasiadając w swojej pracowni przenosi się w magiczny świat relaksu, gdzie nigdy nie brakuje kwiatów, brokatu, pięknych stempli oraz innych, równie ważnych przydasiów. 


Joanna Sołecka
Asia po 10-ciu latach spędzonych na emigracji powróciła do rodzinnego Torunia. Scrapbooking to nie tylko jej hobby, ale także odskocznia od codziennych spraw. Najczęściej w jej wykonaniu  możecie obejrzeć kartki , ale tworzy także cudowne scrapy, tagi czy boxy.Klaudia Szpunar
Doskonale znana w scrapowym świecie, artystyczna dusza. Tworzy nie tylko przepiękne prace ale to jej autorstwa jest wiele stempli , wycinanek i agateriowe papiery.
Magdalena Nowicka – Craftomania
Osoba, która ogarnia całe powyższe towarzystwo (albo przynajmniej się stara) koordynatorka DT, od lat związana z Agateria Craft Miłośniczka pięknych przedmiotów i dobrej kawy. Pracę zawodową i rodzinę z powodzeniem  godzi z zamiłowaniem do rękodzieła oraz zdrowego stylu życia.  Tworzy romantyczne i ukwiecony prace w pastelowych kolorach.3 komentarze:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...