czwartek, 25 kwietnia 2019

Nowy produkt w Agaterii !

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od wczoraj Agateria Craft rozszerzyła swój asortyment o kolejne produkty. Tym razem są to wyroby z HDF.!!!

Wyrobów z HDF na rynku znajdziemy już wiele, ale my postaramy się by nasze produkty wyróżniały się zastosowaniem i wzornictwem.
Teraz stawiamy przede wszystkim na kategorię Home Decor. W kategorii tej znajdziecie piękne ozdoby domu, ale również przedmioty użytkowe.
Mamy nadzieję, że nasze HDF przypadną Wam do gustu i będą się cieszyły dużą popularnością tak jak nasze stemple, maski czy pudry do embossingu.
Nasze cudowne DT już miało okazje przetestować nowe produkty agateriowe. Zobaczcie co pięknego powstało.
Koniecznie zajrzyjcie tez do sklepu do działu HDF tam zobaczycie wszystkie nasze dotychczasowe produkty.
A kto chciałby bardziej "na żywo" pooglądać nasze nowości zapraszam do obejrzenia nagrania z wczorajszego spotkania live na profilu FB Agateria Craft.
Oczywiście najbliższa okazja by kupić  i obejrzeć nasze produkty osobiście to zlot 4 maja w Katowicach "Papiorzany Comber"


 Wspaniała herbaciarka "Szalony kapelusznik" wg projektu Zuzanny Gułaj.
Pomieścicie w niej zarówno herbatę w torebkach jak i sypką.


Zuza jest także autorką tych oto OKIENNIC, które powstały z zamiarem tworzenia tła fotografowanych prac. Tu okiennicom nadała charakter Marta Piekarczyk.Marta Piekarczyk jest za to autorką tego cudownego ZEGARA. I już nie mogła się doczekać by koniecznie go po swojemu przerobić.


Marta zaprojektowała także ŁAPACZE SNÓW. Tu w swoje łapki dorwały je już Katarzyna Kowieska


Magdalena Głogowska


oraz Magda Nowicka
Wśród projektantek naszych HDF nowości nie mogło zabraknąć Klaudii Szpunar.
Klaudia zaprojektowała PUDEŁECZKO z wieczkiem w którym możemy chować skarby lub, które będzie po prostu pojemnikiem na pędzle.
Oczywiście w swoje łapki pudełko dorwały już
Marta Piekarczyk


oraz Magdalena Głogowska


dzięki Klaudii powstał również SERWETNIK, które ozdobiły

Agnieszka Adamowicz


i sama Klaudia


na specjalne życzenie Klaudia zaprojektowała także DOMEK DLA PTASZKÓW.
Tu zajęła się nim Ewa Constancja


Oprócz takich cudowności mamy tez wiele wszelakich BAZ DO MEDIOWANIA:

Drzwi, które zrobiłam ja, podczas warsztatów MartyTag, który ukwieciła nam Malwina MikickaBaza ramka przecudnie ozdobiona przez Asię Solecką
i romantyczne serce zaczarowane przez Beatę Serwaa ja zabawiłam się z motylemTo naprawdę to tylko część naszych hdf wzorów. By zobaczyć resztę koniecznie musicie odwiedzić sklep Agateria Craft. Dajcie znać czy szczególnie któryś wzór przypadł Wam do gustu!
Pozdrawiam
Agata3 komentarze:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...