środa, 1 kwietnia 2020

DT marzec - wrzesień 2020

Kochani, mamy to!!!
Pozwólcie, że przedstawimy Wam zespół fantastycznych, kreatywnych osób, które będą Was inspirować przez najbliższe pół roku!

Beloved, we have it !!!
Let us introduce you to a team of fantastic, creative people who will inspire you for the next six months!Agata Agateria
Nasza szefowa, właścicielka świetnie znanej na polskim rynku marki Agateria Craft – producenta stempli, masek, wycinanek, pudrów do embossingu, a także wykrojników i papierów.Magdalena Nowicka – Craftomania –Koordynatorka DT
Osoba, która ogarnia całe towarzystwo (albo przynajmniej się stara) czyli koordynatorka DT. 
Pracę zawodową i rodzinę z powodzeniem  godzi z zamiłowaniem do rękodzieła 
oraz zdrowego stylu życia. Tworzy romantyczne i ukwiecony prace w pastelowych kolorach. Związana z AgateriaCraft od wielu lat.
Klaudia Szpunar -Ambasadorka
Doskonale znana w scrapowym świecie, artystyczna dusza. 
Tworzy nie tylko przepiękne prace ale to jej autorstwa jest wiele stempli ,
 wycinanek i agateriowe papiery.

blog 


Olga Bilska -Edukator
Twórcę i instruktora w technikach scrapbookingu, mixed media i foamiranu. 
 Autorka wielu samouczków i kursów, które można znaleźć na jej kanale YouTube. Zakochana w pasji, która jest także jej pracą. 

 
blog 


Ludmiła Chernoivanova,
Mieszkam na zachodzie Rosja w pięknym mieście Kaliningrad i ma świetną okazję do inspiracji nad brzegiem Morza Bałtyckiego.  Jest związana ze scrapem od 2016 roku. Pracuję w różnych stylach i czerpie z tego wielką przyjemność. W zależności od nastroju tworzy prace zarówno w stylu mixmedia, jak i klasycznym scrapie. Nie wyobraża sobie życia bez scrapowania! 

 blogKarolina Bińkowska
W  sieci tworzy pod marką Art Story Karolina Bińkowska.  
Scrapbookingiem zajmuję się od ponad trzech lat, a od dwóch posiada znak 
Polskiego Rękodzieło Jakości. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, uwielbia, to co robi i za każdym razem świetnie się bawi, łącząc wszystko, co potrafi.
Uwielbia fotografię i cały czas się rozwija.  
 Od roku prowadzi kursy online i uczy jak tworzyć, budować kompozycję, dobierać kolory i robić zdjęcia, tak by prace za każdym razem zachwycały coraz bardziej.
Uwielbia rozbudzać w ludziach kreatywność, zarażać uśmiechem, 
i patrzeć jak wspinają się po drabince swoich osiągnięć. 
Katarzyna Kędzierska
W  sieci można ją znaleźć jako magisart. Odkąd pamięta coś dłubała, ale wydaje się, że ostatnie 4 lata jest takim czasem wzmożonej publikacji  jej prac. Często są to kartki okolicznościowe, pudełka na zdjęcia, albumy. Kocha połączenie papieru z mediami.  


Julia Nowakowska
Od dwóch lat prowadzi stronę Papier na warsztacie, która jest efektem zainteresowania się w czasie studiów papierowym rękodziełem. Papier kocha od zawsze, a swojej pasji szukała przez wiele lat. Gdy okazało się, że można z niego tworzyć różne cuda, wiedziała, że to coś dla niej. 

  

Klaudia Ujazdowska
Romantyczka z duszą vintage, jej ulubionym stylem jest Shabby Chic. Rekodziełem zajmuję się od 7 lat, zaczynała od decoupage i mixedmedia, a obecnie pochłania ją scrapowanie. Ma swoją pracownię Niebieskie Migdały, w której przepadam często na długie godziny. Prywatnie ma dwójki dorosłych dzieci, dla których staram się być najlepszą przyjaciółką. 


 Agnieszka Szczepaniak
Wrocławianka. Scrapbooking jest jej pasją już od ładnych paru lat. Traktuje go jako przyjemną odskocznię od rzeczywistości i świetny pretekst do zakupów pięknych, świecących i jakże koniecznych do życia rzeczy. Kocha pastelowe kolory, kwiaty, elementy do wycinania i brokat w każdej postaci. Raz na jakiś czas dla odmiany lubi sobie również pobrudzić rączki farbami
 i wykreować jakąś magiczną krainę. 

 

Michasia DT Kids
Ma na imię Michasia ale wszyscy mówią do niej MiMi .
Ma jedenaście lat i chodzi do 6 klasy. Od najmniejszych lat lubi ciąć, kleić i rysować.  Od czterech lat scrapbooking to jej pasja. Kocha robić kwiatki z foamiranu i poznawać nowe style  i techniki.


Zosia DT Kids
Zosia ma 6 lat. Lubi robić karteczki, a uczy się tego od swojej mamy. Bardzo podoba jej się wymyślanie nowych wzorów. Prace robi dla koleżanek z przedszkola i całej rodziny. Bardzo przyjemnie mija jej czas kiedy może z mamą wycinać i kleić różne elementy z których potem 
powstają karteczki i różne ozdoby.
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...