niedziela, 13 września 2020

Halloween w stylu glamour

 Hej wszystkim :)

Zwykle przed rozpoczęciem pracy nad inspiracją dla Was zastanawiam się w jakim klimacie prace stworzyć, ale są miesiące w których doskonale wiem w jakiej tematyce będzie kolejny projekt. I tak własnie jest we wrześniu. 

Halloween to jedno z moich ulubionych świąt, choć w Polsce nie tak bardzo znane i popularne. To święto zwykle kojarzy się z duchami, potworami i czaszkami. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać, że praca w tym klimacie wcale nie musi być straszna. 

Do tego projektu nie potrzebujecie specjalnie zaprojektowanej kolekcji papierów. Wystarczą dwa stemple, maska i trochę mediów :) 

Serdecznie zapraszam na tutorial :)


Hey everyone :)


Usually, before starting work on inspiration for you, I wonder what the topic of work will be, but I know perfectly well in September.


Halloween is one of my favorite holidays, although not so well known and popular in Poland. This holiday is usually associated with ghosts, monsters and skulls. Today I would like to show you that working in this climate does not have to be scary.


You don't need a specially designed collection of papers for this project. Two stamps, a mask and some media are enough :)


I invite you to the tutorial :)

Użyłam

I used
do zobaczenia
see you
Scrapkate

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...