sobota, 5 września 2020

Kartka DL w delikatnym stylu Vintage

 

Witajcie ponownie!

Skończyły się wakacje, pogoda co raz bardziej daje znać, że za chwilę jesień, zaczął się nowy rok szkolny. I tak mnie jakoś naszło, że tym razem zrobiłam dla Was projekt, który różni się troszkę od tych, które robię na co dzień. Ktoś zgadnie dlaczego? A no dlatego, że nie jest w ciepłych, pastelowych odcieniach, ale bardziej pasuje do stylu vintage. Choć nie byłabym sobą gdybym nie użyła choć trochę ulubionych odcieni!

Przed Wami kartka w formacie DL. Kartka z zasadzie na każdą okazję: na urodziny, imieniny, rocznicę, dzień nauczyciela, jako podziękowanie, a nawet bez okazji. W połączeniu z kwiatkami i papierami Lemoncraft Agateriowe tekturki postarzone tuszem Distress to dla mnie bajka! A użyłam TEKTURKI RAMKI oraz listków z ZESTAWU RÓŻNYCH GAŁĄZEK. Całość dopełniła MASKA GAŁĄZKI.

Jak Wam się podoba?Hello again!

The holiday is over, the weather is getting more and more into autumn and the new school year just started. And this time I had this idea to prepare something different from what I usually present to you. Can anyone guess why? Well, mainly because there are no pastel colours and the style is more vintage. Anyway, I wouldn't be myself If I didn't use at least a bit of my favorite colours!

I present you a card in DL format. This card can be actually a gift for any occasion : birthday, name day, anniversary, teacher's day, as  an acknowledgement or even without any special occasion. Agateria cards used with flowers and lemoncraft papers additionally antiquated with distress ink are incredible! I used CHIPBOARD FRAME and leaves with SET OF DIFFERENT BRANCHES. The entire completed MASK OF THE BRANCH.

How do you like it?Użyłam / I used:
Pozdrawiam Was cieplutko i życzę aby jeszcze jak najdłużej słoneczko grzało nas swoimi promieniami!

I'm greeting you and wishing you lots of sunrays breaking through the autumn clouds!

SklejAnka
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...