wtorek, 22 grudnia 2020

Tutorial - czekoladownik "Podziękowanie"

 

Witajcie przedświątecznie!

Za dwa dni Święta, a później już tylko chwilka i kończy się rok 2020! Dla mnie był to wyjątkowy czas! Zaledwie niecały miesiąc temu wybił rok odkąd zaczęłam przygodę ze scrapbookingiem. Współpraca z Agaterią Craft, która właśnie dobiega końca, była dla mnie ogromną niespodzianką, ale i szansą na rozwój! Jestem niezmiernie wdzięczna Agacie za propozycję, zaufanie i wsparcie. Te pół roku w Design Teamie wiele mnie nauczyło. Dzięki naszej współpracy po raz pierwszy spróbowałam między innymi embossingu, mix mediów i nagrałam tutorial na Youtube. Myślę, że mój warsztat mocno się rozwinął, a Wy mogliście to obserwować z każdą kolejną inspiracją.

Moja przygoda z Agaterią Craft nie kończy się jednak zupełnie! Choć, na rzecz życia prywatnego, rezygnuję z DT, to raz na jakiś czas będziecie mieli możliwość zobaczenia w akcji moich podopiecznych z przedszkola. W ramach współpracy z Agaterią dzieci mają bowiem okazję poznać scrapbooking i pobawić się trochę tekturkami, bazami mdf, stemplami i maskami.

Zapraszam Was również do moich social mediów na Instagramie i Facebooku, gdzie znajdziecie mnie oczywiście pod nazwą SklejAnka! Produkty Agaterii na pewno nadal będą w użyciu, a przy okazji nadal będziecie wiedzieć co u mnie słychać J


I am welcoming you in my festive mood!

Christmas is around the corner, few days later we are having New Year’s Eve and the 2020 ends! It was a wonderful time for me! Last month I was celebrating a year of my scrapbooking journey. My collaboration with Agateria Craft is coming to an end. It was an excellent surprise and opportunity for me to grow and learn. I am beyond grateful Agata for the offer, trust, and support. I have learned a lot during these six months in Design Team. Thanks to this collaboration I tried embossing and mix media for the first time and I also recorded a tutorial for YouTube! My chops were developing quick and you could follow it with every inspiration.

However, my journey with Agateria craft does not finish completely. I am resigning from DT in the interest of my personal life, but you will still be able to see my kindergarten charges at work. Kids have the opportunity to learn scrapbooking, play with cardboards, mdf basis and stamps within the framework of cooperation with Agateria.

I also invite you to visit my social media on Instagram and Facebook where you can find me as SklejAnka! I will still be using Agateria products and you will know how I am doing by the way J

🎀🎀🎀

Teraz natomiast zapraszam Was na ostatnią inspirację, jaką jest tutorial na czekoladownik, który znajdziecie na kanale Youtube. Jest on formą podziękowania za półroczną przygodę z Agaterią!

But now I would like to invite you to my last inspiration- the chocolate box tutorial, which you can also find on YouTube! It is my way to thank for this time with Agateria!

Do ozdobienia tego pudełka na lubianą, chyba przez wszystkich, czekoladę użyłam: tekturki SHAKER BOX – SERCE GRAFICZNE, napisu z zestawu PODZIĘKOWANIA, stempla listków z MAŁEGO ZESTAWU – RÓŻA, gałązek z WYKROJNIKA WIANKA oraz BIAŁEGO PUDRU DO EMBOSSINGU.

To grace this box for chocolate, loved by probably everyone, I used: chipboard SHAKER BOX- GRAPHIC HEART, a writing from the THANK set, leaves stamp from SMALL SET-ROSE, branches of the WREATH CUTTING DIE and WHITE EMBOSSING POWDER.


Dajcie znać jak Wam się podobała moja ostatnia inspiracja i do zobaczenia w sieci!

Życzę Wam cudownych, rodzinnych, zdrowych i spokojnych świąt! 


Let me know how you like my last inspiration and see you online!

I wish you wonderful, healthy, and calm Christmas spent with family.


SklejAnka
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...