wtorek, 1 października 2019

DT wrzesień 2019 - marzec 2020Agata Agateria
Nasza szefowa, właścicielka świetnie znanej na polskim rynku marki Agateria Craft – producenta stempli, masek, wycinanek, pudrów do embossingu, a także wykrojników i papierów.
https://sklep.agateria.pl/pl/


Magdalena Nowicka – Craftomania
Osoba, która ogarnia całe powyższe towarzystwo (albo przynajmniej się stara) koordynatorka DT, od lat związana z Agateria Craft. Miłośniczka pięknych przedmiotów i dobrej kawy.
Pracę zawodową i rodzinę z powodzeniem  godzi z zamiłowaniem do rękodzieła
oraz zdrowego stylu życia.  Tworzy romantyczne i ukwiecony prace w pastelowych kolorach.

Marta Piekarczyk ambasadorka
Razem z rodziną mieszka w miasteczku pod Krakowem. Ma kilka wyuczonych zawodów jednak ten ostatni, który zdobywała kilka lat, jest obecnie tym, który wykonuję - jest grafikiem i projektuje dla Was papiery oraz dodatki do scrapbookingu. Kocha papier, dodatki, kwiaty i media oraz … scrapbooking. Jako osoba, która nieustannie szuka czegoś nowego i nie usiedzi w jednym miejscu, lubi również tworzyć nowe i przerabiać stare rzeczy do swojego domu.


Klaudia Ujazdowska
Romantyczka z duszą vintage, jej ulubionym stylem jest Shabby Chic. Rękodziełem zajmuję się od 7 lat, zaczynała od decoupage i mixedmedia, obecnie pochłania ją scrapowanie. 
Prywatnie mama dwójki dorosłych dzieci, dla których staram się być najlepszą przyjaciółką. 
Mam swoją pracownię Niebieskie Migdały, w której Was zaprasza, może przepadniecie w niej na długie godziny tak jak Klaudia:
 https://niebieskiemigdaly-manufaktura.blogspot.com/
Lusy Prokhorova
Lusy mieszka na południu Rosji i po trzech latach scrapowania może śmiało powiedzieć, że znalazła swój styl. Zrobi album, kartkę ale i przepiękne pudełeczko ale zawsze w formie wielowarstwowej kompozycji z mnóstwem kwiatów, koronek, wycinanek i dodatków.
http://lusy-prokhorova.blogspot.com/
Klaudia Szpunar
Doskonale znana w scrapowym świecie, artystyczna dusza. Tworzy nie tylko przepiękne prace ale to jej autorstwa jest wiele stempli , wycinanek i agateriowe papiery.

 Magda Głogowska
Wszystko zaczęło się od tradycyjnego decoupage, a dzisiaj w jej pracach dominuje przede wszystkim scrapbooking, który jest odskocznią od codzienności, sposobem na odpoczynek i relaks. Magda  uwielbia home decor i robi przecudne zdjęcia. Zajrzyjcie koniecznie do jej Krainy Szczęśliwości.

Magda Urbaniak - Magdalena's Attic
Świat scrapbookingu i mixed media odkryła ponad dwa lata temu i od tego czasu w jej domu panuje “artystyczny nieład”. Rękodzieło to dla niej nie tylko świetna zabawa, ale również fenomenalna terapia antystresowa.
http://magdalenasattic.com/
Katarzyna Kowalska - Made by Kate
Jest artystyczną duszą i niepoprawną romantyczką, zakochaną w shabby chic i vintage. 
Bez kawy i radiowej trójki w tle nie wyobraża sobie tworzenia. I jeszcze bez mnóstwa kwiatów ;-)
http://m-b-k.blogspot.com/


 Olga Kaynova - Origa Utosha
Olga mieszka w niewielkim mieście niedaleko Moskwy. Pasja tworzenia towarzyszy jej od dzieciństwa, bez niej nie wyobraża sobie życia. W chwili obecnej cały swój czas poświęca scrapbookingowi, tworzy głównie kwiatowo romantyczne kartki, ale lubi też zatracić się w kolorowym świecie mix mediów. Najważniejsze dla niej jest aby twórczość był naprawdę piękna 
i harmonijna, a w swoich pracach, które powstają z miłością, stara się przekazać emocje i nastrój.
http://origa-utosha.blogspot.com/
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...