sobota, 18 lipca 2020

Medal dla Przedszkolaka


Cześć!

Dzisiaj przychodzę do Was z nietypowym projektem, do którego zainspirowały mnie dzieci w przedszkolu, w którym pracuję. Kilka razy pokazywałam im moje kartki, boxy, czy albumy, które zrobiłam i bardzo im się to podobało. Postanowiłam więc, że przyniosę im stemple i pokażę, jak się je odbija i koloruje. Byli zachwyceni i sami wybierali kolory do sów, które malowałam do dzisiejszej inspiracji. Także to trochę taka praca grupowa.

A cóż stworzyłam z ich małą pomocą? Medale gratulacyjne za udział w konkursie. Obecnie są wakacje, ale medale poczekają do września, aż zorganizuję pierwszy konkurs w nowej grupie.

Myślę, że choć nie jest to typowo scrapbookingowy projekt, to jednak pokazuje, że stemple i papiery można wykorzystać na różne sposoby. W tych medalach użyłam akurat STEMPLA SOWY oraz STEMPLA z napisem „Gratulacje” z zestawu napisów. No i oczywiście PAPIERÓW, w których się zakochałam po prostu! Piękne są te kolory!

Ciekawa jestem co Wy myślicie o takiej formie? I czy Wy również wykorzystujecie scrapbooking w innych obszarach?

-------------------------------------------------------------------------

Hi, today I'm going to show you quite an unusual project. I was inspired to do it by a group of kids from the kindergarten that I work in. I have shown them the cards, boxes and albumes that  I had created and they were simply amazed. Their enthusiasm made me bring the stamps in to teach the kids how to imprint and colour them.


They couldn't hide their excitement and kept choosing different colours of the owls that I painted for today's inspiration. I guess it can count as team work.

You may be curious what I have created with their help. We managed to prepare medals for participating in a contest. Due to the fact that we finally have holidays these medals will have to wait until September. Then I will organize the first contest in a new group.

Meybe it's not a typical scrapbooking project however it shows that stamps and papers can be used in lots of creative ways. While creating this medals I used the OWL STAMP and Congratulations STAMP from the writing set. Of course I also used these wonderful PAPERS that I completely fell in love with. The colours are incredible!

I am curious what is your opinion on this way of working. Do you also use scrapbooking on different fields?
Użyłam/I used:


Życzę Wam miłego weekendu i do zobaczenia następnym razem!

I wish you great weekend and see you next time.

SklejAnkaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...