wtorek, 10 sierpnia 2021

Łucja

Cześć

Hello

Przedstawiam dziś kartkę, w której ponownie postanowiłam użyć stempla Agaterii. Tym razem pokolorowałam przesympatyczny stempel "Łucja". 

Today I present a card in which I decided to use Agateria's stamp again. This time I colored the very nice stamp "Łucja". 


Kartka jak widzicie jest wykonana dla płci damskiej, i tak jak poprzednia moja kartka jest kartą uniwersalną - można ją podarować i na urodziny, i na imieniny, i z okazji bez okazji ;-)

The card, as you can see, is made for the female, just like my previous card is a universal card - you can give it for birthdays, name days and without occasion ;-)
Na kartce jest również inny stempel - serduszka w trawie. Ukryta tam jest malutka żabka ;-)
Łucja trzyma w ręku balonik, na którym kropki zrobiłam za pomocą pudrów do embossingu.

There is also another stamp on the sheet - hearts in grass. There is a tiny frog hidden there ;-)
Lucy is holding a balloon in her hand, on which I have made dots with embossing powders.

Tło, które widzicie wykonane jest z maski i tuszy( maska śnieg, która świetnie nadaje się nie tylko do prac zimowych;-) )

The background you see is made of a mask and a carcass (snow mask, which is great not only for winter work ;-))Do wykonania kartki użyłam:

I used:

Kartki tego typu są "szybkie" do wykonania, a samo kolorowanie stempli jak wiem po sobie sprawia nie tylko przyjemność dzieciom, ale zdecydowanie i dorosłym. Serdecznie zachęcam Was do spróbowania wykonania takiej kartki ;-). I koniecznie podzielcie się swoimi pracami na fanpage Agaterii ;-)

Cards of this type are "quick" to be made, and the coloring of stamps, as I know after myself, is not only fun for children, but definitely also for adults. I encourage you to try making such a card ;-). Share your works on Agateria's fanpage. ;-)

pozdrawiam
Ania Papierowaprzygoda
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...