niedziela, 15 stycznia 2023

 Witam serdecznie w niedzielny czas.

Przychodzę dziś do Was z moją pierwszą inspiracją, a jest to ramka dla babci z okazji zbliżającego się święta każdej babci. 

Babcia przywodzi mi na myśl ciepło dłoni, spacery i gumę balonową. I pewnie każdy ma inne wspomnienia, ale wszystkie one budzą dobre emocje. Właśnie z myślą o babciach i ich zbliżającym się święcie powstał dekor na bazie dwuwarstwowej ramki.  Do koronek i tasiemek, które kojarzą mi się z babcią, dołączyła maska w drobne koraliki  i puder do embossingu miedziana rdza. Cudowne rdzawe kolory pudru znalazły swoje miejsce nie tylko na strukturze maski, ale również na papierowych różach, które zyskały dzięki temu cudowny blask.


 Nad całością kompozycji góruje piękne tekturkowe serce , przypominające wzór mandali. Pobarwiłam je na dwa kolory farbą akwarelową, aby pasowało do kolorystyki rdzawo-brązowej. 


Głównym przewodnim kolorem projektu jest brąz i miedź, ciepłe, a jednocześnie pełne energii kolory. Zewnętrzną część ramki, z napisem, przyciemniłam brązową farbą,  a sam napis pobarwiłam akwarelą, delikatnie zaznaczając krawędzie.
 Cały proces tworzenia i wszystkie szczegóły znajdziecie w tutorialu na naszym kanale. Mam nadzieję, że projekt będzie dla was inspirujący i zachęci was do działania.

https://youtu.be/Zj776aE-XCk

W projekcie użyłam:

https://sklep.agateria.pl/pl/maski-szablony/1200-maska-szablon-koraliki-2-5902557860975.html?search_query=maska+koraliki&results=149

https://sklep.agateria.pl/pl/dzien-babci-i-dziadka/1896-baza-zwierciadlo-5902557837014.html

https://sklep.agateria.pl/pl/pudry-do-embossingu/2359-puder-do-embossingu-rdza.html

https://sklep.agateria.pl/pl/preciki-kwiatowe/2330-srodki-do-kwiatkow-4-5902557839377.html

Śle pozdrowienia i milej niedzieli.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...