niedziela, 4 października 2020

Kartki świąteczne z użyciem tuszy alkoholowych.


Witajcie,

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, więc pomyślałam, że czas tworzyć projekty w tej tematyce. Biorąc jednak pod uwagę pogodę, jaka towarzyszy nam w świątecznym okresie w ostatnich latach postanowiłam zrobić kartki w nie typowo świątecznej kolorystyce. Kto wie, może nasze wnuki nie będą już oglądały białych świąt i pora zacząć się do tego przyzwyczajać. 

Do stworzenia kartek postanowiłam użyć tuszy alkoholowych, którymi można stworzyć  m.in. bardzo ciekawe i oryginalne tła. Pierwsze dwie kartki, które stworzyłam są w kolorystyce zielono złotej, natomiast do trzeciej dołożyłam więcej koloru czerwonego, żeby przybliżyć się do świątecznej kolorystyki :) 

Głównymi bohaterami prac są stemple oraz maska.

Zapraszam Was na tutorial i zachęcam do pracy z tuszami alkoholowymi :)


Welcome,

Christmas is getting closer and closer, so I thought it was time to create projects in this subject. However, the weather we have in Poland during the Christmas season made me choose unusual colors. Who knows, maybe our grandchildren won't watch white Christmas anymore and it's time to get used to it.

To create cards, I decided to use alcohol inks that can be used to create interesting and original backgrounds. The first two cards that I created are in green and gold colors. I added more red to the third one to get closer to the Christmas colors :)

The main elements of the works are stamps and a mask.

I invite you to a tutorial and encourage you to work with alcoholic inks :)
użyłam
I used1 komentarz:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...