piątek, 7 października 2011

W dniu urodzin/ On your birth day

Chciałam dziś pokazać dość prostą kartkę urodzinową. Jest stonowana kolorystycznie i myślę, że takie spokojne zestawienie beżu i brązu z powodzeniem może się nadawać zarówno dla pani jak i pana.
Napis i śliczną rameczkę, pasującą do 3 co do wielkości wykrojnika spellbinders labels one, znajdziecie w Agaterii. Napis umieściłam na banerku spellbinders lekko wyginając stempel na bloczku dla lepszego dopasowania. Możecie zauważyć, że banerek ma ciemną ramkę. 
Zrobiłam ją za pomocą techniki reverse stenciling - polega ona na potuszowaniu tnącej strony wykrojnika przed wycinaniem. Tak przygotowany wykrojnik odbije swój ślad na papierze podczas cięcia i wytłaczania. Możecie zobaczyć jak to się robi na tym filmie.
Miłego twórczego weekendu Wam życzę.

 Today I wanted to show a rather simple birthday card. The colors are muted and I think, that this calming combination of beige and bronze can be successfully used both for men and women.
The inscription and the frame (it matches the third spellbinders labels one die cut) can be found in Agateria shop.
The inscription stamp is placed in spellbinders die cut banner- I slightly bend the stamp on the acrylic block for a better match. As you can see, the banner has a darker rim. I did that with reverse stenciling technique- simply ink the cutting edge of the die before cutting. You can see all the details in this video.
Have a crafty weekend!3 komentarze:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...