piątek, 23 listopada 2012

Teleskopowa z Matyldą

Kolejna kartka teleskopowa, tym razem w roli głównej Matylda Uskrzydlona kolorowana w dodatku przez samą szefową Agaterii! :) Środkową część zajmuje ten okrągły stempel  - nowość w ofercie. 
Kartkę na żywo można było zobaczyć w ubiegłą niedzielę w Manufabricum. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przybyli na mój pokaz tworzenia kartek teleskopowych :)
Chciałam poinformować Was również, że od dziś w naszym sklepie możecie wybrać opcję pakowania ozdobnego. Koszt tej dodatkowej usługi to tylko 4 zł a tak wiele może to ułatwić.  Cena ta obejmuje torebkę papierową oraz przywieszkę na życzenia. Wybierając tą opcję zaoszczędzicie na dodatkowych kosztach wysyłki, gdyż nie musicie prezentu zamawiać do siebie, by go zapakować a potem odsyłać do obdarowanej osoby. Nie muszę też chyba mówić jak wielką przyjemność sprawiają takie niespodzianki.
Oczywiście opcja ta jest idealna na prezenty Bożonarodzeniowe ale także i na imieniny, urodziny, Dzień Matki czy Babci. Wyboru tego opakowania można dokonać  w  momencie wyboru sposobu dostawy.  W tym samym momencie można w odpowiednim miejscu wpisać tekst  życzeń wraz z podpisem. Jeśli komentarza takiego nie będzie, na przywieszce zostaną umieszczone życzenia uniwersalne. 


1 komentarz:

  1. Śliczna kartka, Matylda urocza (jak zwykle ) :D. Chyba się pokuszę i też taka karteczkę zmajstruję, bo to bardzo oryginalna forma.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...