sobota, 6 maja 2023

Komunijny shadow-box

 Witajcie pomajówkowo🤗 Dziś przygotowałam dla Was propozycję pamiątki komunijnej w postaci ramki typu shadow-box. Jest ona wykonana w neutralnych kolorach i mimo dodania błękitnych elementów myślę, że pasowałaby zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki.

Elementy tekturowej bazy pomalowałam gesso i białą farbą akrylową. Wierzchnią dekoracyjną warstwę pokryłam białym embossingiem, a kółeczko - hostię podkleiłam złotym kartonem lustrzanym. 

Mimo, że podczas sklejania zrezygnowałam z dwóch warstw dystansowych,  to ramka i tak jest dość głęboka i można umieścić w niej sporo elementów. Wnętrze ramki okleiłam papierem scrapowym, na którym odbiłam rozetkowy stempelek i zembossowałam go białym i złotym pudrem - wzór nie jest zbyt widoczny i delikatnie mieni się w świetle. Następnie dodałam fragmenty tekturkowego tła z wzorem koniczyny marokańskiej oraz trochę sizalu. Dodałam podklejoną złotym kartonem ramkę na zdjęcie, a wokół niej ułożyłam kompozycję kwiatową, która uzupełniłam tekturkowymi gałązkami winorośli oraz stempelkowymi listeczkami, embossowanymi na kalce białym pudrem. 

Wierzchnia warstwa ramki jest ozdobnie wycięta, dlatego zdecydowałam się jedynie na małą dekorację, w której użyłam okrągłej tekturki - dłoni z opłatkiem. Tutaj również zdecydowałam się na biały embossing oraz podklejenie złotym kartonem lustrzanym. 
Oto produkty których użyłam w tej pracy:


Pozdrawiam serdecznie ❤️

Ania- Craftowanki 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...