wtorek, 31 października 2023

Świąteczne życzenia

 Hej! W tym roku stawiam na proste, efektowne kartki świąteczne. Takie, które bez problemu można wysłać w kopercie, a mimo to wywołają efekt wow. Produkty Agateriowe idealnie sprawdzą się w takich projektach. 


Tym razem postawiłam na format kartki A6. Bazę okleiłam papierem scrapowym, a kolejną warstwę z samodzielnie wykonanym tłem podkleiłam na dystansie dzięki czemu kartka zyskała więcej przestrzenności.

Główne tło powstało poprzez naniesienie wzoru maski za pomocą tuszu do embossingu i naniesieniu pudru w kolorze biała perła. Sam puder na białym tle nie jest mocno widoczny, ale przepięknie się mieni. Żeby jednak całość była bardziej wyrazista naniosłam na tło czerwoną akwarelę, która pięknie wydobyła wykonany wcześniej wzór.

Na środku umieściłam jedną z najnowszych świątecznych tekturek, a na niej grafikę prezentów wykonaną ze stempla. Jak uzyskać piękny kolorowy stempel jeśli nie potrafimy kolorować? Odbij stempel na białym papierze, następnie na kolorowych papierach scrapowych. każdy jeden element wytnij, a następnie naklej na odbitkę na białym tle. Możesz jak ja użyć niewielkich dystansów, wtedy grafika będzie bardziej przestrzenna.

Na koniec dodałam odbity stemplem świąteczny napis, kilka chlapań zieloną farbą i delikatne bazgrołki ;) W projekcie użyłam:

 

  
 

Pozdrawiam
Marta Papierowe Agrafki 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...