wtorek, 18 grudnia 2018

Świąteczne kartki firmowe.

Dzisiaj inspiruję na blogu sklepu Agateria, a przy okazji wykonałam kartki świąteczne dla naszej firmy. Co roku zawsze mam dylemat jak powinna wyglądać nasza firmowa kartka, tak żeby była unikatowa, ładna i żeby w miarę szybko można było ją zrobić, bo potrzebne co roku jest około 40-50 sztuk. Póki co powstała pierwsza partia - 20 sztuk, a w tygodniu będę je tworzyć dalej.

Tym razem przy wymyśleniu wzoru nie miałam żadnego problemu, wiedziałam, że na okładce musi pojawić się naszego logo, bez niego ani rusz. Pamiętałam, że w skarbach od Agaterii mam stempel z bałwankiem, który w komplecie ma napis. Jest to moim zdaniem idealny stempel do użycia techniki emossingu. Dlatego sięgnęłam po bezbarwny tusz i pokaźną kolekcję moich puderków do embossingu oczywiście tych Agateriowych! Wybrałam kolor złoty - perfekcyjnie mi tu pasuje.
Kartki są delikatne, proste, ale zarazem wyjątkowe, bo ręcznie wykonane :)

Today is my inspiration for DT Agateria Craft, and this time I made some Christmas cards for my and my husband's company. Each year I made this, I want it to be unique, simple and pretty, and of course easy to made because it is always about 40-50 the same cards!  For now I have only 20, but I'm going to make them on this week.
So to made Christmas cards for this year I decided that there should be a sign of company. In my sweet box with Agateria's treasures I found lovely stamp with snowmen and sentence. And it is perfect to embossing technique. So I get my embossing ink and take one of my embossing powders, of course this one from Agateria Craft! I choose gold one!
Cards are clean&simple, but I think perfect and of course handmade!

https://sklep.agateria.pl/pl/boze-narodzenie-zima/1589-balwanek-do-embossingu-5902557834211.html


1 komentarz:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...