czwartek, 18 czerwca 2020

DT rozszerzenie

Kochani dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolejne cudowne, utalentowane scraperki, które dołączyły do naszego DT.
Szczególnie mi miło przedstawić osoby, które będą tworzyć dla Was wyłącznie treści video na You Tube!

Ania crapbookingiem zajmuję się od prawie 4 lat chociaż tak na prawdę miłość do papieru i rękodzieła była w niej od dziecka - to już wtedy robiła albumy z bloku technicznego i kolorowych wstążek - może to dlatego to właśnie albumy tak sobie w scrapie ukochała i są najczęstszą formą prac jakie wykonuje :) Najlepiej tworzy jej się w nocy. Uwielbia porządek i swojego kota Xawerego :) W wolnych chwilach uczy się języka hiszpańskiego. 


Magda w sieci znana jako Scrapczak. Wśród jej prac królują rozbudowane albumy scrapowe oraz pełne rodzinnych chwil layouty. Uwielbia kreatywne pielęgnowanie wspomnień, którym zaraża podczas warsztatów oraz na facebookowej grupie Scrapuj ze Scrapczakiem. Udowadnia, że w scrapowaniu warto odnaleźć chwilę na tworzenie dla samego siebie, czerpiąc z tego maksimum radości.

Dla Kasi scrapbooking jest  pasją od ponad 10 lat. Zawsze powtarza, że to nie hobby tylko styl życia. Postara się pokazać Wam kawałek swojego prezentując produkty Agaterii i ma nadzieję, że zechcecie być jego częścią :)


Asia czyli Co ja narobiłam! Scraperka i  instruktorka warsztatowa zakochana w albumach i travel journalach. Od kilku lat prowadzi kanał na YT, na którym inspiruje i edukuje. 


Ania to młoda nauczycielka wychowania przedszkolnego, która odnalazła swoją miłość, jaką jest scrapbooking, i tworzy pod nazwą SklejAnka. Od pół roku każdego dnia doskonali swój warsztat, w którym uwielbia pastelowe kolory i kwiaty, ale nie boi się wyzwań, więc co i rusz próbuje nowych kompozycji i technik.
 Aldona - mężatka, mama dwójki dzieci, pozytywnie nakręcona. Poza tworzeniem kocha naturę i sport i oczywiście scrapbooking.

1 komentarz:

  1. Congratulations ladies. look forward to your beautiful inspirations

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...