sobota, 10 października 2020

Śnieżna bombka

 

Witajcie Kochani!

Dziś po raz drugi przedstawiam Wam moje małe próby mediowania. Przed Wami bombka świąteczna stworzona na BAZIE MDF. Któregoś z wieczorów po prostu mnie natchnęło i tak oto powstała. Zdradzę Wam też, że po raz pierwszy w życiu wykonałam do niej kwiatka – poisensję. Ręcznie robione kwiaty bardzo mi się podobają, jednak nie mam na ich tworzenie za dużo czasu i zrobiłam ich dosłownie maksymalnie około 20. Myślę jednak, że nie wyszło mi najgorzej.

Kolorystyka jest dokładnie taka, jaką lubię, a to oznacza, że rządzi pastelowy błękit! Nie zabrakło jednak czerwonego akcentu, który kojarzy się z zimą, a także bieli, której niestety z roku na rok jest co raz mniej. Miejmy jednak nadzieję, że w tym roku śnieżynki pojawią się nie tylko na mojej bombce w postaci TEKTUREK pokrytych BIAŁYM PUDREM DO EMBOSSINGU oraz pasty śniegowej odbitej z SZABLONU, ale również na naszych podwórkach i ulicach.

  

Welcome darlings!

Today I’m showing you my  second attempt in meditating. There she is- a Christmas ball created on the MDF BASE. It was created under a sudden impulse of afflation. I have to admit that this is the first time I have ever made a piosence flower for this project. I adore hand made flowers but I don’t have much time to make them. This is the main reason why I have created only 20 of them until now. However I sincerely hope that they don’t look that bad.

The pastel blue that is literally rocking in this project is my beloved colour. There are also some red accents that remind of winter and white ones that are more and more rare these times. Let's hope that snowflakes will not only appear as CHIPBOARDS on my Christmas ball covered with WHITE EMBOSSING POWDER and white snow paste from the MASK. Let's all hope that it will fall down on our streets this year.Ciekawa jestem jaką kolorystykę Wy lubicie w zimowych ozdobach i czy takie w ogóle tworzycie?

I’m curious what colours you like the most on your winter ornaments of course if you create ones?


Użyłam / I used:


Do zobaczenia następnym razem!

See you next time!

SklejAnka2 komentarze:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...