niedziela, 29 października 2017

Agateria na Kaszubach!

Witajcie!
Kaszubski wzór w połączeniu z papierami i dodatkami z Agaterii? Czemu nie! Mieszkam w sercu Kaszub i bardzo często zostaję poproszona o wykonanie czegoś, właśnie z wzorami kaszubskimi. Tym razem dodałam je formie wyciętych elementów z tkaniny. Jako, że sam wzór kaszubski jest bardzo energetyczny i kolorowy, wybrałam papier z kolekcji Magic Dreams.
Jak widzicie papiery pokryłam pastą modelującą za pomocą maski w romby. Dodałam też sporą ilość tekturek, które również znajdziecie w naszym sklepie :)
Powstał urodzinowy komplet - kartka z pudełkiem. 

Hello! 
Kashubian pattern with papers from Agateria? Why not! I'm living in the center of this beautiful part of  Poland and people ask me very often to make something with Kashubian pattern. Our patterns're very colorful so I decided to choose papers from Magic Dreams collection. Also I've used stencil and modeling paste. You can see also some chipboards witch you can find in our shop.

I've made box with a card for birthday!

Użyłam:
https://sklep.agateria.pl/pl/komunia/1275-winorosl-zestaw-tekturka-5902557832729.html  https://sklep.agateria.pl/pl/napisy/1288-zestaw-napisow-na-kazda-okazje.html 
 https://sklep.agateria.pl/pl/maski-szablony/1206-maska-romby-5902557860999.htmlBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...