czwartek, 21 czerwca 2018

Happy home | Anai

Hej hej! 

Tu po raz kolejny Anai z gościnną wizytą na Agateriowym blogu :)
Dziś chciałabym Wam pokazać projekt, który miałam w głowie od dłuższego czasu, ale jego realizacja nieco się odwlekała. Wiedziałam jednak, że domkowa baza doczeka się swojego debiutu na mym regaliku w przedpokoju. I że raczej nie będzie jakaś bardzo jaskrawa i szalona, ale za to na pewno w odcieniach różu. 
Uwielbiam takie mixed-mediowe projekty i bawienie się różnego rodzaju pastami i teksturami, ale zawsze jest jeden element, bez którego chyba już nie wyobrażam sobie takich prac - maski! Mogę nie mieć najnowszych kolorowych papierów, kwiatków, super ozdóbek, czy nawet najmodniejszych farb, ale maski muszę mieć przy swoim biurku zawsze :) 

Jak się Wam podoba mój "Happy home"?
  
Hello!

Once again it's Anai with a guest spot on Agateria's blog :) 
Today I'd like to show you a project which was in my head for a while now, but only just recently I managed to finish it. "Happy home" - I knew it should has it's place in my hallway and I knew it's gonna be subtle, soft and pinkish - rather than very vivid and full of colors. 
I really enjoy creating projects like this - full of textures, pastes and mixed-media techniques. And there is always one element which is a must for me - stencils! I don't need many fancy papers, flowers or shiny embellishements, but I sure need a nice collection of stencils near my desk :) 

How do you like my "Happy home"?Wykorzystane produkty:

   
   

Pozdrawiam!

Best wishes!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...