sobota, 22 stycznia 2022

Wpis do Art Journal- MAGICZNE SŁOWO

 Witajcie,

Dziś również będzie post z przesłaniem;) A dokładnie wpis do AJ z cyklu "Uwagi słuszne i bystre" ;)

Jak kiedyś wspominałam na jednym z live dla Agaterii, Art Journal jest miejscem gdzie to Wy decydujecie o wszystkim. Tu nie ma zasad, no, może poza jedną: macie się wyżyć artystycznie, emocjonalnie, dobrze się bawić.

Mój dzisiejszy wpis nie bez powodu jest w kolorach iście "halołinowych", strasznych, upiornych ;)

Wszystko to za sprawą MAGICZNEGO SŁOWA.... KALORIA ;)

Która z nas na ten dźwięk nie reaguje jakby zobaczyła ducha ???

Hihihihi;)

Wpis z przymrużeniem oka, wczytajcie się w posklejane zdania;) Oj, z tym to było zabawy, aby w tekście wyszukiwać odpowiednich fraz, które wkomponują się w dzisiejszą inspirację ;)

Oczywiście nie mogło zabraknąć maski SPĘKANIA, pasty modelującej, pasty pękającej dla dodania dramaturgii ale też i zwiewne kobiece delikatne niewinne koronki z stempelka KORONKA zembossowane białym pudrem na kalce technicznej.

Tło uzupełnił stempel PISMO OZDOBNE.

P.S. Powiem tak w sekrecie, przy wycinaniu tych wszystkich fraz i sklejaniu ich w sensowne zdania czułam się niczym porywacz przygotowujący list z żądaniem okupu...)

No i niczym ten porywacz zabieram od Was złe skojarzenia z KALORIĄ ;) to tylko słowo wymyślone przez specjalistów* ;) pamiętajcie ;) 

Zapraszam do galerii:

W pracy użyłam:Pozdrawiam, 

WiolaP.S. a już za tydzień w czwartek godz. 21.00 spotkamy się na live, gdzie wspólnie stworzymy wpis do AJBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...