piątek, 30 lipca 2021

Miś

Witajcie

Hello


Postanowiłam wziąć na warsztat agateriowe stemple. Uważam, że są tak wdzięczne do pracy, przyjemne w użyciu, że aż żal ich nie wykorzystywać czy to przy robieniu kartek, czy albumów.

I decided to take Agateria stamps for the workshop. I believe that they are so grateful to work, pleasant to use, that it's a pity not to use them when making cards or albums.
Tak powstała kartka, którą może być podarowana zarówno na urodziny, imieniny, jak i w podziękowaniu za jakieś wydarzenie, które było dla nas ważne. Myślę, że jest to kartka z rodzaju uniwersalnych.

This is how a card was created. It can be given both for a birthday, name day, and as a thank you for an event that was important to us. I think it is a universal card.


Tu wykorzystałam stempel Misia wręczającego kwiatek, uważam, że jest bardzo sympatyczny.

Here I used the stamp of the Teddy Bear handing the flower, I think it is very nice.


Na uwagę zasługują też maski Agaterii. Uważam, że są rewelacyjne. Materiał, z którego są wykonane ułatwia pracę z nimi, ale i ich czyszczenie. Nic się nie łamie, nic się nie wygina ;-). Do tego wzory masek są rewelacyjne. Tu wykorzystałam maskę Chmury 2.

The masks of Agateria are also noteworthy. I think they are amazing. The material from which they are made makes it easier to work with them, but also to clean them. Nothing breaks, nothing bends ;-). In addition, the patterns of the masks are amazing. Here I used the Cloud 2 mask.


Stemple są cudowne. Tylko od nas zależy jak go pokolorujemy i czy wręczymy kobiecie, czy mężczyźnie. Dlatego tak bardzo pokochałam stemple i kolorowanie markerami - ilość prac, które mogę wykonać przy użyciu tylko jednego stempla jest nieograniczona. 

The stamps are wonderful. It only depends on us how we color it and whether we give it to a woman or a man. That's why I love stamps and coloring with markers so much - the number of jobs I can do with just one stamp is unlimited.


Do wykonania kartki użyłam:

I used:

https://sklep.agateria.pl/pl/maski-szablony/1352-maska-kwiatki-2-5902557861217.html?search_query=chmury&results=1

https://sklep.agateria.pl/pl/do-kolorowania/328-mis-z-kwiatkiem-5902557822836.html?search_query=mis&results=16

https://sklep.agateria.pl/pl/lato-wakacje/1373-motyle-3szt-5902557829804.html?search_query=motyle&results=5


Życzę Wam miłego dnia i weekendu
Have a nice day and weekend 
Ania Papierowaprzygoda


  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...