czwartek, 23 czerwca 2022

Kwiaty

 Witajcie, dziś przychodzę do Was z inspiracją nieco inną niż zwykle. Kilka dni temu na półkach Agaterii znalazły się nowe produkty - stemple środków kwiatów. Jako, że lubię do swoich prac dodawać samodzielnie wykonane kwiaty, nie mogłam nie zamówić takich nowości. Od razu oczywiście zabrałam się do testowania i dziś chciałabym Wam zaprezentować to co udało mi się zrobić.

Hello, today I come to you with a slightly different inspiration than usual. A few days ago, new products appeared on the shelves of Agateria - flower center stamps. As I like to add self-made flowers to my works, I couldn't help but order such novelties. Of course, I started testing straight away, and today I would like to present to you what I was able to do.Moje kwiaty wykonane są z tkaniny utwardzanej za pomocą wikolu. Płatki wycinałam wykrojnikami Fiori - są one idealnie spasowane ze stempelkami Agaterii. Jeśli macie inne wykrojniki, spokojnie również będą pasować. Po dobraniu kolorystyki i wycięciu płatków przyszła pora na kolorowanie. Część kwiatów barwiłam po środku, inne po brzegach. Następnie przyszła pora na stempelki. Wybrany wzór odbijałam po środku płatków, tak jak na kartce. Każdy zestaw składa się z trzech wielkości stempla więc spokojnie można je bez problemu dopasować do wielkości kwiatów. Do barwienia kwiatów i odbijania stempli wykorzystałam tusze Memento. Jak widzicie wzory pięknie się odbiły, i utrzymały się mimo wpływu temperatury z nagrzewnicy. Po pokolorowaniu i wymodelowaniu płatków nagrzewnicą, przyszła pora na sklejenie płatków i dodanie pręcików. Poniżej zostawiam Wam zdjęcia kwiatów, które są gotowe do wykorzystania na pracach. Zobaczcie jak pięknie prezentują się stemplowane pręciki. 

My flowers are made of wicker hardened fabric. I cut the petals with Fiori dies - they fit perfectly with Agateria's stamps. If you have other dies, they will also fit easily. After choosing the colors and cutting out the petals, it's time for coloring. I dyed some of the flowers in the middle, others on the edges. Then it was time for the stamps. I printed the chosen pattern in the center of the petals, just like on a piece of paper. Each set consists of three stamp sizes, so you can easily adjust them to the size of the flowers. I used Memento inks to color flowers and make stamps. As you can see the patterns reflected beautifully and they stayed despite the influence of temperature from the heater. After coloring and modeling the petals with a heater, it is time to stick the petals together and add the stamens. Below I am leaving you with photos of flowers that are ready to be used in your works. See how beautiful the stamped stamens look.
Użyte produkty
 

 

Pozdrawiam
Marta Papierowe Agrafki 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...