środa, 17 sierpnia 2022

Love You To The Moon

Witajcie, mili Goście, na Agateriowym blogu :-)

Welcome, dear Guests, to the Agateria blog :-)

Dla wielu z nas prace męskie są trudne. Użyć różu, czy nie? A kwiaty? Czy nie będzie za słodko? Jako jedyna kobieta w domu nie mam opcji i muszę się mierzyć z tymi dylematami. Po latach scrapowania doszłam do wniosku, że jeśli mam ochotę użyć cukierkowych kolorów, kwiatów albo brokatu - to po prostu to robię! :-) A skoro moim chłopakom to nie przeszkadza, to nieważne, że innym się może nie podobać. I dzisiaj przynoszę Wam chłopięcy layout, na którym są i kwiaty, i błyszczące cekiny i nawet kropelka różu się znajdzie. A żeby nie było za słodko, to dodałam też metalowe elementy, zębatki i czarne akcenty:

For many of us scrappers masculine projects are difficult. Should I use pink or not? What about flowers? Wouldn't it be too sweet? As the only woman at home I have no choice but to tackle these dilemmas. After years of scrapbooking I reached the conclusion that if I want to use sweet colours, flowers or glitter - I just do it! :-) And if my boys don't mind I don't care somebody else might. And so today I bring you a boy page that oncludes both flowers and shiny sequins and even a touch of pink. In order not to make it too sweet, though, I added some metal embellies, gears and black accents:


Ułożyłam kawałki papierów na papierze tła i naniosłam na tę kompozycję wzór gwiazdek z maski. Następnie umieściłam zdjęcie w centrum i otoczyłam go kompozycją kwiatową z metalowymi ozdobami i tekturkowymi zębatkami, które markerem pokolorowałam na czarno, podobnie jak tytułowy napis. Na koniec dodałam kilka cekinów, bo jak wiadomo, faceci lubią błyszczeć ;-)

I layered pieces of paper upon the background and applied the star stencil pattern on top. Then I placed the photo in the centre and surrounded it with a flower cluster with metal embellies and chipboard gears that I coloured black with a marker, as I did the title chipboard. To finish the page off as it's commonly known guys like to shine ;-)


A oto lista Agateriowych produktów, które użyłam:

Here's the list of Agateria products I used:

I to już wszystko na dzisiaj, do zobaczenia wkrótce!

That's all for today, see you soon!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...