wtorek, 28 lipca 2020

Letni album harmonijkowy na wspomnienia


Witam Was dzisiaj z letnim uśmiechem!

Uwielbiam tę porę roku, choć czasami potrafi być uciążliwa. Jestem jednak zdecydowanie ciepłolubna, uwielbiam sukienki i słońce, dlatego dziś przychodzę do Was z radosną inspiracją na bazie papierów Mintay'a i oczywiście produktów z Agateria Craft, które same mi tu wpadły w ręce podczas tworzenia!

Album harmonijkowy to prosty sposób na zmieszczenie zdjęć z weekendowego wyjazdu, ale też idealna forma na prezent urodzinowy, imieninowy, czy inny. Czasami prostota wcale nie musi być nudna!

Morska kolorystyka i kwiaty to zdecydowanie to co lubię! KWADRATOWA RAMKA wpasowała się tu idealnie, a tło okładki albumu harmonijkowego dopełniła MASKA PISMO. Oczywiście użyta przeze mnie PASTA MODELUJĄCA również pochodzi z Agateria Craft.

Nie wiem jak Wam, ale mi ta mała forma albumowa bardzo się podoba i to na pewno nie ostatni taki projekt. Życzę Wam jak najwięcej takich weekendowych wyjazdów, które zamkną się w tak prostej, lecz pięknej formie pamiątki.


Today I’m greeting you with my summer smile!

I love this time of the year, although it can be tiring sometimes. I love the heat, dresses and sun and this is why I’m presenting you today some joyful inspiration based on Mintay papers and Agateria Craft products. They literally felled into my hands while creating.

Albym is an easy way of exposing pictures from a weekend trip and a perfect birthday or any other occasion  gift. The basics do not alway have to be boring!

The sea-green colours and flowers are what I like most. A SQUARE FRAME fit here perfectly and the background of the album cover was completed by MASK WRITING. The MODELING PASTE that I used also comes from Agateria Craft.

I don’t know about you but I liked this form of albums so much that it surely won’t be my last project. I wish you all  many weekend trips that can be put in such basic but how beautiful form of remembrance.Użyłam / I used:

 


Dobrego tygodnia! / Have a good week!

SklejAnkaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...