piątek, 11 lutego 2022

Minimalistyczna kartka

Witajcie

Hello


Dziś będzie kartka uniwersalna. Dość prosta, "skromna" w dodatki, ale myślę, że mimo to całkiem przyjemna ;-). 

Today it will be a universal card. Pretty simple, "modest" in the accessories, but I think, still quite nice ;-).

Nie da się nie zauważyć, że jest to kolejna kartka wykonana ze stemplami oczywiście ;-). Jedne ( liście eukaliptusa i stempel Happy Scrap ) z nich odbiłam na kratowym papierze, inne odbiłam na papierze akwarelowym i pomalowałam je farbami ( liście eukaliptusa i motylki ). 

It is impossible not to notice that this is another card made with stamps, of course ;-).Some of them ( eucalyptus leaves  and butterflies   ) I imprinted on kraft paper, others I reflected on watercolor paper and painted them with paints.

Papier kraftowy przeszyłam na maszynie. Dodatkowo na stempel Happy Scrap naniosłam gdzieniegdzie odrobinę kleju do złoceń, następnie złote płatki i przetarłam pędzlem. 

I sewed the kraft paper on the machine. Additionally, I applied a little gilding glue ono the Happy Scrap stamp, then golden petals and rubbed it with a brush.

Pomalowane listki i motyle wycięłam i nakleiłam na papier kratowy, ale tak aby w niektórych miejscach odstawały, co nadało pracy odrobinę przestrzenności. 

I cut out the painted leaves and butterflies and stuck them on the mesh paper, but in such a way that they stuck out in some places, which gave the work a bit of spaciousness.

Co myślicie o tego typu pracach? 

What do you think about this type of cards?


Do wykonania kartki użyłam:

I used:1 komentarz:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...