środa, 16 czerwca 2021

Kartka z podziękowaniem

 Witajcie, 

już za kilka dni w szkołach zabrzmi ostatni dzwonek...kolejny ciężki i wyjątkowy rok szkolny za nami. Czas więc pomyśleć o upominkach i podziękowaniach dla nauczycieli. W mojej pracowni powstaje na tą okazję wiele kartek z podziękowaniami. Jedną z nich chciałabym Wam dziś zaprezentować. 

Hello,
in a few days the last bell will ring in schools ... another hard and exceptional school year is over. So it's time to think about gifts and thanks for teachers. Many thanks cards are created for this occasion in my studio. I would like to present one of them.
Tło wykonałam na papierze akwarelowym za pomocą różowego i fioletowego tuszu, maski, przeźroczystego pudru do embossingu oraz dodatku shimmer puder. 

I made the background on watercolor paper with pink and purple ink, a mask, transparent embossing powder and the addition of shimmer powder.

Następnie dodałam odrobinę bawełnianej koronki oraz warstwową kompozycję kwiatową. 

Then I added a bit of cotton lace and a layered flower arrangement.Na koniec na kawałku potuszowanego w tym samym kolorze co tło papierze odbiłam stempel z napisem dziękuję.

Finally, on a piece of cloth stained in the same color as the background, I made a stamp with the word Thank you.
Produkty/ Products
Pozdrawiam i życzę miłego dnia,

Best regards and have a nice day,
Marta Papierowe Agrafki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...